Haugsnes Elektro AS
Havnegata 27
9990 BÅTSFJORD
Man-Fre: 07:30 - 15:30
78 98 57 50
24t vakt 958 05 230

 

 

 

Tor Inge Haugsnes

Daglig leder/ Installatør

tih@haugsnes-elektro.no
  78 98 57 51 / 958 05 230

Daglig ledelse, tilbud/anbud, boliger, belysning, industri, EL-kontroll

Roy Karlsen

Kontorleder

rk@haugsnes-elektro.no
  78 98 57 50

Regnskap, kundemottak, lønn, fakturering

Per Arne Jørgensen

Seniormontør / Automatiker / Prosjektleder

per-arne@haugsnes-elektro.no
  932 18 734

Industri, automasjon, PLS, feilsøking, belysning

Jarre Jernsletten

Seniormontør / Automatiker / Prosjektleder

jarre.haugsnes.elektro@gmail.com
  95175380

Industri, automasjon, PLS, El-kontroll, feilsøking

Truls Kollstrøm

Lagerleder / Kontor

truls@haugsnes-elektro.no
  469 32 644

Lager, HMS, lønn, bestillinger, kundemottak

Arvid Henriksen

Skipselektriker

arvid@haugsnes-elektro.no
  941 30 723

Båt, industri, automasjon

Helge Skattør

Data- / servicetekniker

helge@haugsnes-elektro.no
  900 67 661

Båt, data, skipselektronikk

Marius L. Marthinussen

Montør / EKOM-installatør

marius@haugsnes-elektro.no
  957 44 780

Data, industri, automasjon, boliger, belysning, feilsøking, lys- / varmestyring

Tor Willy Brandsegg

Montør

tor.willyb@gmail.com
  948 27 450

Industri, automasjon, EL-kontroll, boliger, belysning, feilsøking, lys- / varmestyring

Stian Nergaard

Montør

stian@haugsnes-elektro.no
  488 82 401

Industri, automasjon, EL-kontroll, boliger, belysning, feilsøking, lys- / varmestyring

Martin Jørgensen

Montør

martin@haugsnes-elektro.no
  947 89 180

Industri, automasjon, EL-kontroll, boliger, belysning, feilsøking, lys- / varmestyring

Bjørn Magne Aksberg

Industrimekaniker / Hjelpearbeider

  915 25 529

Diverse mekanisk arbeid, hjelpearbeid elektro

Sondre Pettersen

Lærling elektrikerfaget

sondre@haugsnes-elektro.no
  954 33 282

Industri, automasjon, EL-kontroll, boliger, belysning, feilsøking, lys- / varmestyring